< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2526444254540939&ev=PageView&noscript=1" />
Bloggen

PSAvsVSA versus membraanzuurstofproductie: welke technologie past bij uw toepassing?

Sep 25, 2026 Laat een bericht achter

Zuurstofopwekking op locatie- is nu een echte kostenbeslissing, en geen theoretische beslissing. Vloeibare zuurstof in bulk in de VS bedroeg in maart 2026 gemiddeld USD 258 per ton en in juni 2026 USD 263 per ton, terwijl de Canadese bulk-LOX in dezelfde maanden USD 230 en USD 233 per ton bedroeg, volgensIMARC's prijsgegevens voor vloeibare zuurstof in bulk voor de eerste helft van 2026. Tegen een geleverde prijs die met de markt meebeweegt, worden de argumenten voor opwekking ter plaatse elk kwartaal sterker.

 

Het addertje onder het gras is dat geen enkele technologie wint. PSA-, VSA- en membraansystemen bevinden zich allemaal op hetzelfde zuiverheidsvlak-versus-stroomvlak, en elk systeem ruilt zuiverheid in tegen stroom om zijn positie daarop te behouden, watwaarom de drie technologieën überhaupt met elkaar concurrerenin plaats van dat de één simpelweg de andere vervangt.

 

Deze vergelijking tussen PSA, VSA en membraanzuurstofproductie is uitsluitend bedoeld voor onderzoek.- Het is gebaseerd op gepubliceerde benchmarks, OEM-datasheets en normalisatie-instellingen, en claimt geen testgegevens uit de eerste hand. In de volgende secties worden ze alle drie beoordeeld op zuiverheid, stroom en schaal, energie en totale eigendomskosten, voetafdruk en onderhoud, en voedings-lucht en gereedheid voor certificering.

 

Samenvattende vergelijking: PSA versus VSA versus membraanzuurstofproductie in één oogopslag

 

 

PSA

VPSA

Membraan

Beste voor

Klein tot middelgroot-formaat op-vraag op de site

Groot industrieel aanbod met één-trein

Bescheiden verrijking waarbij een zuiverheid van meer dan 90% niet vereist is

---

---

---

---

Zuiverheid band

90 tot 95 vol.%, argonplafond nabij 95%

90 tot 93 vol.% typisch, 94 vol.% plafond

Verrijkingsband, geen instelpunt

Stroombereik

1,5 tot 197,4 Nm³/u in 18 maten

700 tot 10.000 Nm³/u enkele-trein; 80 tot 400 Nm³/h in kleinere eenheden

Schalen met membraanoppervlak en stadiumtelling

Specifieke energie

0,45 tot 0,60 kWh/Nm³

0,28 tot 0,38 kWh/Nm³

Niet gepubliceerd in vergelijkbare eenheden

Voed de-luchtvraag

Ongeveer 11 m³ perslucht per 1 m³ O₂

Blower op 300 tot 1.000 mBar, geïntegreerde drooglaag

Voedingsdruk en temperatuuraandrijvingsuitgang

Typische toepassingen

Klinieken, laboratoria, lassen, waterbehandeling

Staal, pulp, cement, grote oxidatiebelasting

Ondersteuning van verbranding, aquacultuur, afdekken

 

Hoe de vergelijking te lezen:

 

De hierboven getoonde prestatiebereiken moeten worden behandeld als indicatieve technische bereiken en niet als gegarandeerde waarden. De werkelijke zuurstofzuiverheid, de terugwinning, het specifieke energieverbruik en de bedrijfskosten variëren afhankelijk van de toevoer-omstandigheden van de lucht, de zuurstofstroom, de leveringsdruk, de omgevingstemperatuur, de karakteristieken van het adsorptiemedium of membraan, de werkingscyclus en de systeemconfiguratie.

 

Wanneer een waarde is afgeleid van de door een fabrikant gepubliceerde specificatie, mag deze niet worden geïnterpreteerd als een onafhankelijk geverifieerd Sollant-testresultaat. Wanneer we Sollant-specifieke gegevens verstrekken, moeten het toepasselijke model, de bedrijfsomstandigheden en de meetmethode worden vermeld.

 

PSA levert 90 tot 95 vol.% zuurstof in 18 formaten van 1,5 tot 197,4 Nm³/h (gepubliceerde PSA-zuurstofspecificaties en cyclusgegevens, opgehaald in 2026). VPSA bereikt 700 tot 10.000 Nm³/u enkele-trein, gelijk aan 25 tot 345 tpd, bij maximaal 94 vol.% (grootschalige-capaciteiten van VPSA-fabrieken, activa gedateerd 2024-2025), en 80 tot 400 Nm³/u bij 93% in kleinere frames (VPSA-units in de band van 80 tot 400 Nm³/h, opgehaald in 2026). VPSA draait op 0,28 tot 0,38 kWh/Nm³ tegen PSA's 0,45 tot 0,60 (benchmark-energieverbruik per kubieke meter zuurstof, site bijgewerkt in augustus 2026). De membraanoutput is een verrijkingsband en geen instelpunt, omdat de O₂/N₂-selectiviteit in praktische polymeren bescheiden is (gemeten O2/N2-selectiviteit in holle-vezelmembranen, 2020-08).

 

Beslissingsregel:kies PSA onder ongeveer 100 Nm³/h, VPSA daarboven, en membraan alleen als een verrijkingsband voldoende is.

 

Lees elk cijfer als een bereik. Feed-luchtkwaliteit, hoogte, werkcyclus en cyclusontwerp beïnvloeden deze cijfers allemaal, dus de kerncijfers van leveranciers zijn niet vergelijkbaar, tenzij de testomstandigheden worden genoemd.

 

Wat scheidt deze drie technologieën eigenlijk?

 

Alle drie gebruiken dezelfde toevoerlucht en scheiden deze op een andere manier, en dat verschil zet elke stroomafwaartse handel- in gang. Zuurstof PSA laat lucht door een zeoliet- moleculaire zeef stromen die bij voorkeur stikstof onder druk adsorbeert, waardoor zuurstof in de productstroom achterblijft; het verminderen van de druk regenereert het bed (Atlas Copco, bijgewerkt 2026-07-07). Een drukzwaai-adsorptie-zuurstofgenerator produceert daarom zuurstof door stikstof tegen te houden, niet door zuurstof naar voren te trekken. De veel voorkomende verwarring is de moleculaire zeef van koolstof, die scheidt door kinetische diffusie, waarbij zuurstof sneller de poriën binnendringt dan stikstof. Dat is het klassieke stikstof-PSA-mechanisme, een andere luchtscheidingsmodus, dus elke formulering van "CMS-bed maakt zuurstof" is verkeerd.

 

VSA en VPSA gebruiken dezelfde adsorptiechemie, maar regenereren aan de vacuümzijde, waardoor het energie- en schaalprofiel verandert. Membranen werken volgens een heel ander principe: oplossings-diffusie door holle vezels, waar zuurstof beter doorlaatbaar is dan stikstof, dus het permeaat is met zuurstof-verrijkte lucht, en niet gezuiverde zuurstof.

 

Dat ene feit verklaart waarom de drie technologieën überhaupt met elkaar concurreren. In elke vergelijking tussen PSA en VSA en membraanzuurstofopwekking bezetten ze verschillende vakjes met hetzelfde zuiverheidsvlak-versus-stroomvlak, en elk daarvan ruilt zuiverheid tegen stroming. Voor PSA bepaalt de cyclustiming het zuiverheidsplafond: langere adsorptiefasen leveren een hogere stroom maar een lagere zuiverheid op, terwijl kortere cycli prioriteit geven aan zuiverheid boven volume, en een hogere zuiverheid vereist ook meer perslucht en een grotere voetafdruk (Atlas Copco, bijgewerkt 07-07-2026).

 

Voordat een distributeur iets prijsgeeft, heeft hij vijf gegevens van de klant nodig: vereiste zuiverheidsband, vereiste stroom in Nm³/h en SCFM, werkdruk, hoogte en inschakelduur. Die vijf cijfers bepalen welke technologie überhaupt in de running is.

 

Pro-tip:Een zuiverheidscijfer zonder bemonsteringspunt en testomstandigheden is een marketingnummer, geen specificatie. Pas die test toe op elk gegevensblad dat u ontvangt, inclusief de gegevensbladen die u doorstuurt.

 

Zuiverheid: wat kan elke technologie daadwerkelijk opleveren?

 

PSA en VPSA bereiken beide de band van 90 tot 95 vol.%, membraan niet, en niets minder dan een stroomafwaartse zuiveraar doorbreekt het plafond van 95%.

 

Belangrijke opmerking over gegevens over de zuiverheid van zuurstof

 

Zuurstofzuiverheid is geen vaste eigenschap van een PSA-, VSA- of membraansysteem. De werkelijke zuiverheid hangt af van de condities van de toevoerlucht-, debiet, werkdruk, cyclusinstellingen, kenmerken van het adsorbens of membraan en de systeemconfiguratie.

 

De bereiken in het diagram zijn daarom bedoeld voor vergelijking op technologisch-niveau, en niet als gegarandeerde uitvoerspecificatie voor elk systeem.

 

Minimum oxygen purity by application

De PSA-zuiverheid is selecteerbaar in plaats van vast. Eén gepubliceerde PSA-specificatie biedt kwaliteiten van 90, 92, 93, 94 en 95%, en de stroom neemt af naarmate de kwaliteit stijgt: 197,4 Nm³/u bij 90% tot 179,4 Nm³/u bij 95% (PSA-zuiverheidsgraden en de stroom die ze kosten, 2025). VPSA loopt tot een soortgelijk plafond,tot 94vol.% op de referentiegegevens die GASGEN publiceert (bijgewerkt augustus 2026).

 

Het plafond is een moleculair feit en behoort tot het zeolietmechanisme. Onder druk adsorbeert de zeoliet van de zeef bij voorkeur stikstof, en er blijft zuurstof achter in het productgas (de moleculaire- basis van de zeefscheiding, bijgewerkt op 7 juli 2026). Argon ligt qua grootte en adsorptiegedrag zo dicht bij zuurstof dat de zeef de twee niet economisch kan scheiden.

 

Waarom 95% een muur is en geen setting:voorbij de 95% gaan betekent het toevoegen van een stroomafwaartse luchtreiniger, en niet het hoger zetten van het apparaat.

 

De zuiverheid van membraanzuurstofscheiding gedraagt ​​zich anders. De single--fase O2/N2-selectiviteit is bescheiden, dus het product is eerder een verrijkingsband dan een instelpunt dat u instelt, en de voedingsdruk, temperatuur en fasetelling beïnvloeden het resultaat meer dan welke controle-instelling dan ook. Dat is geen gebrek als de toepassing verrijking wenst; het is een diskwalificatie waarbij de aanvraag een cijfer wil.

 

De applicatie stelt het nuttige filter in. Beluchting van afvalwater en aquacultuur draaien op 90 tot 93%, glasoxy-brandstof en staal EAF-verrijking op 90 tot 95%, en ozonproductie op 90 tot 95% (minimale zuurstofzuiverheid per toepassing, bijgewerkt in augustus 2026).

 

Medische zuurstof lost de membraanvraag regelrecht op. De WHO stelt dat PSA medische zuurstof 93% plus of min 3% bedraagt, terwijl zuurstof geproduceerd door luchtliquefactie voor medisch gebruik niet minder dan 99,5% mag zijn (WHO's medische zuurstofzuiverheidseis, 2020, normenpagina nog steeds actueel). Voor medische zuurstoftoepassingen moeten gebruikers altijd bevestigen dat de lokale regelgeving en toepasselijke normen worden nageleefd voordat ze apparatuur selecteren. De specificaties van de zuurstofgenerator alleen zijn niet bepalend voor de goedkeuring door de regelgevende instanties. De verrijkingsband van een membraansysteem ligt ver onder de 93% en is daarom gediskwalificeerd voor medisch gebruik, en een PSA-eenheid kan niet eenvoudigweg naar 99,5% worden geduwd zonder een stroomafwaartse zuiveringsinstallatie.

 

De kostenkant van zuiverheid is mechanisch en niet commercieel. Langere adsorptiefasen leveren een hogere stroom op bij een lagere zuiverheid; hogere zuiverheid vereist meer perslucht en een grotere voetafdruk om deze te verwerken.

 

Stroom en schaal: waar houdt elke technologie op economisch te zijn?

 

Flow and scaleOxygen output range by technology

De crossover haalt ongeveer 100 Nm³/u. Daarboven bespaart een vacuüm-swing-adsorptie-zuurstofsysteem 30 tot 50% van de energie die een PSA-eenheid zou verbranden voor hetzelfde vermogen; daaronder wint de mechanische eenvoud van PSA ronduit (GASGEN-energiebenchmark voor zuurstofgeneratoren, bijgewerkt in augustus 2026).

 

De gepubliceerde enveloppen brengen die netjes in kaart. PSA-generatoren werken van 1,5 tot 197,4 Nm³/u (OXYBERG), terwijl VPSA-eenheden in de band van 80 tot 400 Nm³/u 47 tot 235 scfm bestrijken, of 2,5 tot 12,6 ton per dag (Atlas Copco OGV+). De capaciteiten van grootschalige VPSA-fabrieken bereiken-een capaciteit van 700 tot 10.000 Nm³/u in een enkele trein, wat overeenkomt met 25 tot 345 ton per dag van 100% O₂ (Linde Engineering).

 

Waarom stopt PSA met soepel schalen? Elke toren voltooit elke 60 tot 120 seconden een cyclus, en een stroomafwaartse buffertank zet de gepulseerde beduitvoer om in een continue stroom (OXYBERG). De turndown wordt daarom begrensd door de cyclustiming en het buffervolume, en niet alleen door de vraag.

 

Deze envelop verklaart de vraagkaart achter grote VPSA-fabrieken: de industriële segmenten die zij bedienen omvatten staal en non{0}}ferrometalen, glas, pulp en papier, mijnbouw, verbranding en chemicaliën, het branden van lithiumbatterijkathoden, afvalwaterbehandeling en cementoxyfuel (Linde Engineering).

 

Twee eerlijke kanttekeningen. Onder de crossover draagt ​​een kleine VPSA de infrastructuur die de applicatie niet nodig heeft. Helemaal bovenaan blijft cryogene scheiding de gevestigde exploitant.

 

Energie en totale eigendomskosten: wat is goedkoper in gebruik?

 

VPSA is de laagste-energieoptie op schaal en PSA de laagste op kleine schaal, dus de kosten voor het genereren van zuurstof ter plaatse- zijn afhankelijk van waar u zich op de stroomas bevindt.

 

Technologie

Specifiek energieverbruik

Zuiverheid band

Beste schaal

VPSA

0,28-0,38 kWh/Nm³

90-93%

100-5.000 Nm³/u

PSA

0,45-0,60 kWh/Nm³

90-95%

1-200 Nm³/u

PSA plus-zuiveraar

0,60-0,80 kWh/Nm³

99%+

Klein tot middelgroot

Cryogeen

0,55-0,90 kWh/Nm³

99.5%+

Groot

 

Specific energy use by oxygen technology

 

Dit zijn de benchmarks voor het energieverbruik per kubieke meter zuurstof uit de technologievergelijking van GASGEN, bijgewerkt in augustus 2026. Zuiverheid brengt zijn eigen kosten met zich mee: 90% tot 93% voegt ruwweg 5-8% energie toe, en 93% tot 95% nog eens 10-15%, dus de energieboete van elke zuiverheidsstap is samengesteld.

 

De levensduur van de zeef is het tweede regelitem.Nitroquanta's CMS-vervangingsrichtlijnen(28-05-2026) geeft 5 tot 10 jaar onder ideale omstandigheden, 3 tot 4 jaar met vervuilde lucht of werking bij hogere temperatuurlimieten, en 12 jaar of meer met één enkele lading met uitstekende voorbehandeling. Verstopping van poriën in koolwaterstof- en olie-aerosolen, vocht, mechanische slijtage en stofvorming, en thermische cycli maken het verschil, dus het realistische vervangingsinterval van de zeef is een vraag voor de voorbehandeling en geen vraag van de leverancier.

 

Tegenover het geleverde gas bedroeg de prijs van vloeibare zuurstof in bulk voor de eerste helft van 2026 USD 258 per ton in maart en USD 263/MT in juni in de VS, en USD 230/MT en USD 233/MT in Canada. Wat dit onderzoeksvenster niet opnieuw-op een live pagina kon verifiëren, zijn de vraag en break-even cijfers voor het genereren op-site versus geleverde LOX, dus er wordt hier geen terugverdientijd vermeld.

 

Meetregel: registreer de werkelijke kWh over een week en deel deze door de totale geproduceerde Nm³, vergeleken op uw zuiverheidsniveau. Dat nummer, en niet een gegevensblad, is wat de aanbesteding moet ondertekenen.

 

Voetafdruk, onderhoud en toevoer-luchtgereedheid: wat vereist dit ter plaatse?

 

De technologie die het wint op het gebied van voetafdruk en onderhoud is degene waarvan de voorbehandeling van de invoerlucht- correct is gespecificeerd, omdat een ontoereikende voorbehandeling de levensduur van de zeef verkort en prestatieclaims voor alle drie tenietdoet. De toevoer-luchtketen die elke technologie vereist, is de echte beperking: PSA heeft schone, droge perslucht nodig van een compressor, droger en filtratietrein, met coalescentie- en olie-dampfilters, afhankelijk van het compressortype, gewoonlijk gespecificeerd volgens een ISO 8573-1-klasse (Atlas Copco, geen paginadatum). VPSA-units elimineren de afzonderlijke droger omdat een integrale drooglaag vocht en CO2 vóór de adsorptielaag verwijdert, zodat lagedrukblowersystemen (300 tot 1000 mBar, of 4 tot 15 psi) een lichtere plantenbalans hebben.

 

Onderhoudsprofielen verschillen per mechanisme. Een drukschommeling-adsorptie-zuurstofgenerator laat zijn bedden ruwweg elke 60 tot 120 seconden ronddraaien, dus de uitvoer is gepulseerd en heeft een buffertank nodig, en cyclisch-aangedreven zeefslijtage is een echte terugkerende kostenpost. Membraanmodules hebben geen slijtagebed, terwijl VPSA in plaats daarvan een ventilator- en vacuüm-zijbelasting toevoegt.

 

Certificaat, geen brochure:vraag om het testrapport met de naam van het exacte model, niet om een ​​algemeen gegevensblad.

 

Voor een distributeur die een leverancier kwalificeert, moet u CE-markering eisen met een PED 2014/68/EU-verklaring, ISO 9001 als algemeen kwaliteitscertificaat, ISO 13485 als het apparaat wordt verkocht voor medisch gebruik, en prestatietestrapporten van derden- waarin het exacte model voor zuiverheid, stroming en druk wordt vermeld, van een geaccrediteerde of aangemelde instantie. Voeg ISO 8573-1 gecomprimeerd-luchttestbewijs toe voor de toevoer-luchtzijde, met de specificaties van de medische zuurstoffabriek van de WHO en UNDP als referentiedocumenten. Eén optie in de PSA-favoriete zone onder de ~100 Nm³/u crossover is Sollant Treatment's SLTZO-1MZ tot SLTZO-30MZ bereik, dat 1 tot 30 Nm³/u bestrijkt bij 93% ± 3%, dat de interne luchtverdeling, CMS-selectie op basis van de werkomstandigheden en een veer- of cilindercompressieapparaat ondersteunt dat compenseert als de zeef bezinkt.

 

Wie moet welke technologie kiezen?

 

Als u 90-93% zuurstof nodig heeft bij een matige flow, kies dan voor PSA of een kleine VPSA-eenheid. Als u 90-95% nodig heeft bij een hoge continue stroom, kies dan voor VPSA. Als u medische zuurstof nodig heeft van 93% ± 3%, kies dan voor PSA. Als u verrijking wilt in plaats van een zuiverheidsinstelpunt bij een groot debiet, kies dan voor membraan.

 

Exploitanten van afvalwater of aquacultuur, 90-93% bij matig debiet:PSA is meestal de juiste oplossing, en kleine VPSA wordt competitief naarmate de stroom richting de crossover stijgt.

 

Glas-, staal- of cementfabrieken, 90-95% bij hoge continue stroom:VPSA wint op de stroomdrempel waarbij VPSA PSA inhaalt, ongeveer 100 Nm³/u, waarboven het 30-50% energie bespaart.

 

Kopers van medische zuurstof, 93% ± 3% onder ISO 7396:PSA voldoet aan de medische zuurstofzuiverheidseis van de WHO; Het aanbod van vloeibaarmakings-kwaliteit wordt op 99,5% gehouden.

 

Verrijking bij grote stroom:Membraan is geschikt voor toepassingen die een verrijkingsband nodig hebben in plaats van een zuiverheidsinstelpunt, omdat de gemeten O2/N2-selectiviteit in holle-vezelmembranen een uitgangsband bepaalt, en geen vast punt. De zuiverheid van de zuurstofscheiding door membranen is daarom geen zuurstofbron van medische-kwaliteit.

 

Beneden de kleine kant van PSA of boven de enkele-treinenvelop van VPSA, is het antwoord geleverde vloeibare zuurstof of cryogene productie op- locatie.

 

Sollant ontwikkelt en produceert apparatuur voor de behandeling van perslucht- en gasgeneratoren, waaronder systemen voor het opwekken van zuurstof en stikstof. Als u een systeem op maat maakt voor een specifieke klant, vraag dan een maatbeoordeling aan, zodat we samen met u de stroom-, zuiverheids- en taakcyclus--cijfers kunnen doornemen.

 

Veelgestelde vragen

Vraag: Is PSA beter dan VSA?

A: Geen van beide wint regelrecht; de crossover haalt ongeveer 100 Nm³/u. Daaronder maken de eenvoudigere cyclus en lagere apparatuurkosten van PSA het een praktische keuze. Daarboven vermindert de energievraag aan de lagere vacuüm{3}}zijde van VPSA het energieverbruik met 30 tot 50 procent, wat de stroomdrempel is waarbij VPSA PSA inhaalt wat betreft bedrijfskosten.

Vraag: Kan een membraansysteem medische zuurstof produceren?

A: Nee. De membraanproductie is een verrijkingsband, geen gecontroleerde zuiverheidsgraad, en kan niet de concentratie van 93% ± 3% vasthouden die de medische zuurstofzuiverheidsvereiste van de WHO voor PSA-fabrieken specificeert. Het aanbod van liquefactie-kwaliteit wordt op 99,5% gehouden, een niveau dat membraansystemen helemaal niet bereiken.

Vraag: Kan ik tussen technologieën migreren?

A: Niet als ruil-. Elke technologie stelt zijn eigen toevoer-luchtketen, voetafdruk en buffer-opslagvereisten, dus een overstap betekent het- aanpassen van de afmetingen van de compressor, droger en ontvanger naast de generator zelf.

Vraag: Welke voedings-luchtkwaliteit heeft elk nodig?

A: Alle drie zijn afhankelijk van schone, droge lucht volgens ISO 8573-1-klasse, omdat olie en vocht zowel adsorbens als membraanmedia aantasten. VPSA heeft hier een voordeel: de integrale drooglaag verwijdert de afzonderlijke droger die PSA en membraanskids stroomopwaarts nodig hebben.

Vraag: Zijn deze technologieën nog steeds relevant nu de geleverde LOX-prijzen bewegen?

EEN: Ja. De bulkprijs voor vloeibare zuurstof, eerste helft van 2026, gevolgd door de IMARC-index, blijft volatiel wat betreft vracht- en leveringsvoorwaarden, waardoor de kosten voor het opwekken van zuurstof ter plaatse -voorspelbaar blijven in vergelijking met een stabiele industriële vraag.

 

Conclusie

 

De beslissing over het genereren van PSA versus VSA versus membraanzuurstof komt neer op vier variabelen, en niet op één enkele beste technologie: vereiste zuiverheidsband, schaal, werkcyclus en locatiehoogte. Membraansystemen zijn het eenvoudigst te installeren en het minst veeleisend in onderhoud, maar ze presteren slechter bij een lagere zuiverheid en hebben moeite wanneer ook een hoog debiet vereist is. PSA bestrijkt het breedste praktische bereik voor kleine{2}}tot-middelgrote vraag, terwijl VPSA de economischere keuze wordt zodra de continue vraag boven ongeveer 100 Nm³/u stijgt. Die drempel is waar de drukzwaai-adsorptie-zuurstofgenerator plaats maakt voor vacuüm-wissel-adsorptie op bedrijfskosten, en het is het enige getal dat het meest de moeite waard is om te controleren voordat je citeert.

 

Voor een distributeur is de volgende stap geen technologiepraatje, maar een oefening in het verzamelen van gegevens. Verzamel vijf inputs van de klant: piek- en gemiddelde stroom, vereiste zuiverheid, dagelijkse werkcyclus, locatiehoogte en beschikbare toevoer-kwaliteit van de lucht. Vraag, met degenen die u in de hand heeft, om een ​​beoordeling van de afmetingen aan de hand van de werkelijke bedrijfsomstandigheden, in plaats van een cataloguskopcijfer. Vraag bij de leverancier naar de zeefspecificatie, het opgegeven specifieke energieverbruik op het werkpunt van uw klant en de certificeringsdocumenten die van toepassing zijn op het beoogde eindgebruik. Een leverancier die ze alle drie schriftelijk kan beantwoorden, is een leverancier die u met een gerust hart aan een ziekenhuis of een keukenverwerker kunt voorleggen.

 

Voor een uitgebreider overzicht-aan-van de drie technologieën op het gebied van zuiverheid, schaal en kosten, kunt u onze vergelijking van technologie voor zuurstofopwekking bekijken.

Aanvraag sturen